Luiza Złotkowska i Jan Szymański zaręczą się w Soczi!

Środa, 12 lutego 2014 (10:06)

Luiza Złotkowska (28 l.) i Jan Szymański (25 l.), para polskich łyżwiarzy, planują zaręczyć się 14 lutego!

Ona pochodzi z podwarszawskiej Zielonki, on - z Poznania. Poznali się w Zakopanem podczas treningów na lodowym torze i - jak na reprezentantów Polski przystało - od kilku dni przebywają na igrzyskach w Soczi.

Zbliżające się święto zakochanych 14 lutego będzie dla nich szczególne. Tego dnia Janek chce się oświadczyć i do kraju wrócić z narzeczoną i medalem.

"Kiedyś jeden z kolegów nagadał Jankowi, że musi się wziąć do roboty, bo co powiemy naszym dzieciom? Że mama jest medalistką olimpijską, a tato co zdobył?" - opowiada Luiza Złotkowska.

Łyżwiarka wywalczyła już brązowy krążek przed czterema laty na zimowej olimpiadzie w Vancouver. Szymański igrzyska oglądał wówczas w telewizji, bo nie zdołał się zakwalifikować do reprezentacji.

Tym razem Walentynki spędzą razem i będą sobie kibicować. Szczególnie wsparcie jest potrzebne Janowi, dla którego będzie to olimpijski debiut.

"Luiza umie mnie zmobilizować. Gdy jest blisko, mam lepsze wyniki" - śmieje się.

Rewia

~walenty -

życzę im osiągnięcia zamierzonych celów, oraz szczęścia w życiu osobistym.

~Krycha -

Spełnienia marzeń niech słonce im świeci:)

~wkurzona -

co to ma być do cholery, pojechali w końcu za nasze pieniądze na miesiąc miodowy czy na olimpiadę, ja się pytam kto wysłał te 2 żałosne i leniwe miśki, przepraszam zakochane, to skandal że takich nieodpowiedzialnych ludzi wysyła się na olimpiadę, gdzie trzeba walczyć a nie wysyłać sobie buziaki, kolejna żenada i porażka polskiej reprezentacji

~gol -

brzydszej już nie mógł znaleźć, rudy paszkwil