Iza Miko zdruzgotana. Jej ukochany się zaćpał!

Piątek, 28 marca 2014 (07:43)

Iza Miko (33 l.) nie może ułożyć sobie życia prywatnego. Charlie Denihan (28 l.), z którym spotykała się ostatnio, przedawkował narkotyki.

Była Maćka Zakościelnego od kilku lat próbuje swoich sił w Hollywood. Tam też szuka wielkiej miłości.

Po rozstaniu z Joelem Davidem Moorem, aktorem znanym z filmów "Avatar" i "Zaginiona", Miko związała się z synem amerykańskiego hotelarza i milionera Charliem Denihanem.

Gdy wydawało się, że w końcu znalazła upragnione szczęście, wydarzył się prawdziwy dramat.

Jej nowy ukochany znaleziony został w niedzielę 23 marca martwy w swoim nowojorskim mieszkaniu. Choć Miko pomagała mu wyjść z uzależnienia, chłopak zaćpał się na śmierć.

Aktorka natychmiast swoimi emocjami podzieliła się na Instagramie:

"Jestem w rozsypce, gdy myślę, jak tańczyliśmy flamenco w Barcelonie w miniony weekend czy gotowaliśmy wegańskie jedzenie w Los Angeles. Odtwarzam ostatni tydzień w kółko" - pisze ze łzami w oczach.

"Jeśli było coś, co mogłam zrobić, żeby zatrzymać cię przed pobytem w Nowym Jorku w niedzielę, proszę, proszę, wybacz mi... Myślałam, że jeśli będę rzucać ci kamizelkę ratunkową, któregoś dnia ją złapiesz. Czy to możliwe, że kocham cię jeszcze bardziej teraz, kiedy odszedłeś?" - kończy.pomponik.pl

~Jaco -

Co za bzdury! Jaki tam ukochany! Znał ją 5 minut. Wszystkie angielskojęzyczne gazety piszą, że ostatni weekend spędzil z 23-letnią modelką Sarah Walker, która znalazła go w łóżku martwego...

~gość -

Jak człowiek może się pakować w takie gówno jak narkotyki! Dorośli ludzie a tacy nieodpowiedzialni, mieć tak luksusowe życie, a babrać się w takim gównie... no nie rozumiem.

~kromka -

Charlie wyglądał na znacznie starszego faceta, raczej po czterdziestce. Czego ona szuka w bogatych facetach? Kłopotów?

~Nino -

Była "przykrywka" Macka Zakoscielnego....albo koleżanka,moze przyjaciółka....ale nigdy "dziewczyna" no chyba Maciek zmienił orientację na hetero....ale póki co nic mi o tym nie wiadomo....wiec prosze nie bredzcie...zwłaszcza ze kto jak kto ale WY najlepiej o tym wiecie :))))))