Ewa Bem wydaje córkę za mąż

Środa, 21 sierpnia 2013 (08:10)

Pamela Bem (35 l.), córka znanej piosenkarki, choć przeżywa zawirowania zawodowe, nie planuje przekładać ślubu...

Na ten dzień czeka każda matka, choć w to, by wszystko poszło dobrze, trzeba włożyć sporo wysiłku. Ewa Bem (62 l.) w organizację uroczystości ślubnej swojej starszej latorośli zaangażowała się bez reszty.

"Jestem szczęśliwa. Cała rodzina się cieszy i modlimy się o to, by wszystko im się udało. Niestety, nie otrzymałam pozwolenia od Pameli i Jasia na to, abym cokolwiek opowiadała" - mówi tygodnikowi "Rewia", pytana o szczegóły.

Zdradza jedynie, że ślub odbędzie się wkrótce. Będzie to niewielkie przyjęcie, a jedną z druhen zostanie młodsza córka, Gabrysia.

Przyszła panna młoda ma jednak teraz kłopot. Ostatnio należący do TVN kanał biznesowy CNBC, w którym pracowała, został zamknięty. Pamela była jedną z prowadzących. Czy to oznacza, że została bez pracy? Informator tygodnika uspokaja:

"Ma poparcie szefów, jest jednym z lepszych pracowników. Świetnie radziła sobie na wizji, była naturalna, a to na ekranie jest bezcenne" - twierdzi.

"Pamela lada chwila z pewnością będzie miała nowe zajęcie".

pomponik.pl

~lusi -

Wszystkie te gwiazdy i celebryci wiedza gdzie zalatwic prace swoim pociechom. Niestety kolesiostwo nigdy sie nie skonczy.

~Anka -

widzicie zwykli zjadacze chleba, tak się ustawia dzieci, a wy jutro znowu wrócicie do pracy na taśmie za najniższą krajową bo tylko taka praca bez znajomości jest dla uczciwych ludzi w tym kraju, a córka Pani Ewy Bem paszkwil a pracuje na wizji jako reporterka tvn, macie ładniejsze córki i synów, lepiej wykształconych drodzy Polacy ale oni nadają się tylko na zmywak do Anglii albo do podcierania tyłków niemieckim emerytom..... ot prawdziwa prawda o Polsce i "prawdziwych Polakach"

~ooo! -

Po komentarzach - Polska - kraj ludzi pięknych, zadbanych, mądrych, zdolnych, za to małostkowych, chamskich i bez klasy. Szkoda ze z ta uroda i dbaniem o siebie w realu już sprawa wygląda zupełnie inaczej.Tacy jesteście idealni, ze innym wytykacie wygląd? Popatrzcie wpierw na siebie chamy! Trzeba mieć naprawdę źle z główką aby leczyć swoje kompleksy na forum publicznym, obrażając i uwłaczając osobie, która nawet nie wie o waszym istnieniu!