Aleksandra Kurzak jest w ciąży!

Środa, 9 października 2013 (14:06)

Znana śpiewaczka operowa, Aleksandra Kurzak (36 l.) wyznała, że spodziewa się pierwszego dziecka...

Gwiazda operowa postanowiła pochwalić się swoim szczęściem. W programie Agaty Młynarskiej wyznała, że jest w ciąży. Na dowód pokazała już całkiem spory brzuszek. Kurzak zdradziła, że jest już w drugim trymestrze i ogólnie jest zachwycona.

Agacie udało się także wyciągnąć informacje na temat płci dziecka. Okazuje się, że śpiewaczka za kilkanaście tygodni powita na świecie córeczkę!

Niestety, Kurzak nie zdradziła, kto jest ojcem jej pociechy.

Przypomnijmy, że śpiewaczka ma opinię łamaczki męskich serc. Wcześniej wiele mówiło się o jej romansie z byłym ministrem kultury, Waldemarem Dąbrowskim. Jego z kolei miała porzucić dla słynnego francuskiego tenora, Roberto Alagny.

Nie wiadomo jednak, czy to ów śpiewak niebawem zostanie szczęśliwym tatą.

Przyszłej mamie gratulujemy!

pomponik.pl

~Anka -

no proszę jakie łaskawe społeczeństwo, nagle gratulacje i takie tam...a jeszcze niedawno jak ktoś miał 36 lat i pierwsze dziecko to kubeł pomyj...jak widać każdy ma swojego ulubieńca .Nagle nie ma wpisów ze stara i takie tam....ludzie zdecydujcie się ,bo jak czytam niektóre wpisy ( codziennie na temat ciąż i wieku) to już sama nie wiem w jakim wieku jest mieć dziecko??bo raz za mloda, raz za stara...... Ogólnie się cieszę i życzę zdrowia i radości Pani Kurzak. A czy to ważne z kim, najważniejsze ze jest szczęśliwa.

~gras -

Jeżeli miała takie powodzenie i "łamała" tyle męskich serc, to może nie wie sama, kto jest ojcem jej dziecka? Takie przypadki, niestety, się zdarzają... A swoją drogą - tak bardzo znana? Ja jej nie znam.

~jbj -

Piękna, sympatyczna kobieta, niezwykle utalentowana artystka. Gratulacje dla przyszłej mamy.

~MMM -

A niech płodzą i dzieci rodzą :) Najlepszego!